Country / Language


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)

Çözüm - Araç Parkları

Çalışma mekanınız, işletmeniz açısından çok önemlidir.. Her iş yeri yönetimi, daima sahip olduğu mekanları en verimli şekilde kullanmak ister. Endüstri ünitenizin park alanını, ihtiyaç duyduğunuz zaman depo olarak kullanacağınızı düşünün.

Libart’ın aynı mekanı hem iç mekan hem de dış mekan olarak deneyimleme fırsatı sunan hareketli sistemleri, kullanıcıya hem ekonomik hem de mekan tasarrufu sağlar. Hareketli yapılarımız, mükemmel uyumu ile dış mekanlarınızın çok amaçlı bir mekana dönüşmesini sağlar. Hava açık alanda çalışmak için uygun değilse, bu kapalı dış mekan sistemlerinin altını kamyonlarınızla yükleme ve indirme işlemi yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, birincil depolarınız doluyken, hareketli yapılara sahip bu dış mekanları size alternatif depo işlevi sunarlar.

Libart 25 yıldan fazla bir süredir, dünya çapında şirketlere, endüstrilere mekan çözümleri sunuyor. Referanslarımızın hepsinin profesyonelliğimizi, mimari kavramlarımızı ve yenilik ve yaratıcılık fikirlerimizi onaylamasından gurur duyuyoruz


Araç Parkları PortfolyoYardıma İhtiyacınız var mı?
kapat