Country / Language


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)

Yeongdeungpo


Ad: Yeongdeungpo
Numara: 1094
Yer: Seoul, South Korea
Çözüm: Toplu Konut
Ürünler: Hareketli Skylight Çatılar
Boyut: W: 7.1m | H: 1.6m | L: 14.5m
Bilgi al Portfolyaya Git Bir Sorum Var

Sistemin özellikleri hakkında konuşursak, burada belirtilmesi gereken önemli husus, yapının geri çekilebilir sistem için uygun park alanı nedeniyle% 100 açıldığıdır. Her modülün büyüklüğü 4.87 m olan ve üç korkuluk üzerinde çalışan 3 modülü ve 6 bölmesi vardır. Sistemin toplam büyüklüğü, 14,5 m geri çekilme alanını ve 5,5 m park alanını içeren 20 m'dir. Proje, Libart'ın müşterilerle bağlantı kurmasından sonraki üç ay içerisinde tasarlandı, sevk edildi ve kuruldu.
Bu proje ilginç büyük boyutlu geri çekilebilir çatı sistemine sahiptir. Doğal ışığın içerideki ortamı doldurmasına izin vererek, yıl boyunca çalışma alanını kullanma rahatlığını verir.
Geri çekilebilir tavan pencerelerinin yükselme trendi, resmen Yeongdeungpo olarak bilinen Seul'ün güneybatı bölgesine girdi. Ticari işletmelere avantaj sağlayan bu geri çekilebilir Skylights kentte meşhur oluyor. Hangi yararı sağladığına ışık tutalım mı? Basitçe söylenmiş; mekanınızı cazip hale getirmek için dış mekanınızı kapalı bir alana dönüştürmek ve iklim koşullarından bağımsız olarak donatmak bu geri çekilebilir cam çatı sistemlerinin yaptığıdır.
Libart, distribütörleri, projeleri veya tasarımlarıyla dünyanın hemen her bölgesinde var olmaktan gurur duyuyor. Güney Kore hakkında konuşursak, cam çatı sistemi endüstrisinde son on yıldır varlığımız var. Gelişmiş Seul şehri, binlerce otel, restoran ve ticari işletmesi bulunan çok sayıda turistik cazibe merkezine sahiptir. Seul'deki Geri Çekilebilir yapıların Libart tarafından tanıtılması, otelcilik endüstrisi sahiplerine yıl boyunca faaliyet göstermelerini sağladı ve tesislerinde müşterilerinin alacağı eşsiz ve kraliyet deneyimi ile fark yarattı.Yardıma İhtiyacınız var mı?
kapat