Country / Language


Libart International (English)
Libart USA (English)
Libart Middle East (English)
Libart Türkiye (Türkçe)
Libart UK (English)
Spanish (Español)
German (Deutsch)
Chinese (中文)

Ürünler

Dış kuvvetlerden ve hava koşullarından korunmak için yaşam alanlarımızı inşa ederken; temiz hava, kuş sesleri, göz alıcı bitkiler ve yeterli gün ışığı gibi birçok doğal ve olumlu faktörden yapılarımızı mahrum bırakırız. Güçlü bir mimari öge olan Libart Sunroof Yatay Hareketli Skylight yardımıyla, mekanlarınızın 5.duvarı olan tavanlarınızda yeni bir açıklık düzeni oluşturabilir, doğanın sunduklarını yapılarınıza taşıyabilirsiniz. İç mekanlarınıza ulaşan doğal ışık miktarını arttırarak güneş enerjisinden maksimum verim alabilirsiniz.

Libart'ın SunRoof sistemleri eşsiz bir hareketli çatı çözümü sunar. İki duvar veya yapı arasında çekilir. Çift cidarlı bir sistemdir ve yağmur suyunu gizli oluğa yönlendiren iç boşlukları vardır. SunRoof, ısı yalıtımı sağlamak için yalıtımlı cam bulundurabilir ve kenarlara açılarak %75'e kadar açıklık sağlayabilir. SunRoof sistemleri tüm profilleri ve camı çekerek hiç bir çatı elemanı olmayan bir açıklık yaratabilir: gökyüzü ile aranızda hiçbir engel kalmaz!

Mimarlıkta iç-dış ilişkisi Sunroof Yatay Hareketli Skylight’la yeniden tanımlanıyor. Çatı oluğu sistemlerine inşa edilen ışıklıklar aynı alanı hem iç hem de dış mekan olarak deneyimleme esnekliği sağlıyor. Otomatik hareketli olmasıyla kullanım kolaylığı sunarken, yarattığı ferah hissiyatla farklı mimari tipolojiler için ideal hale geliyor.

• Çatı açıklıkları için tasarlanmıştır.
• Net açıklıklı, hareketli çatıya gereksinim duyan ticari alanlar için idealdir.
• Çatı oluğu sistemine inşa edilir.
• Aynı alanı hem iç mekan, hem dış mekan olarak deneyimleme esnekliği verir.
• Mimari tasarımlara kolayca entegre edilebilen ferah bir hissiyat sağlar.
• Otomatik hareketlidir.

Sunroof Yatay Hareketli Skylight PortfolyoYardıma İhtiyacınız var mı?
kapat